Oferujemy:

Kompost fazy 2

W trakcie procesu kostkowania wsiewamy grzybnię pieczarki białej lub brązowej. Klient dokonuje wyboru grzybni przy składaniu zamówienia na podłoże.

 

Kompost fazy 3

Mamy do zaoferowania podłoże po inkubacji z wsianą grzybnią białej pieczarki. W trakcie kostkowania wsiewamy dodatki do podłoża, które pomagają zwiększyć plon i poprawić jakość grzybów.

Limax - charakterystyka firmy

Limax tworzą przedsiębiorstwa zlokalizowane w Holandii i Polsce, zajmujące się produkcja i zbytem świeżych grzybów, w tym przede wszystkim pieczarek oraz produkcją podłoża do uprawy pieczarek. Założona w 1979 roku spółka macierzysta Limax – Limax B.V. – ma swoją siedzibę w holenderskiej miejscowości Horst.

W 2002 roku w Wolsztynie powstała kolejna jednostka firmy - Limax Sp. z o.o., która zajęła się skupem świeżych grzybów na terenie Polski. Od roku 2005 istnieje nasza placówka Limax Kompost Sp. z o.o. z siedzibą w Żodyniu (powiat Wolsztyn). Spółka zajmuje się produkcją podłoża do produkcji pieczarek.

Działalność Limax obejmuje cały łańcuch dostaw, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie najwyższej jakości oferownych produktów. Dzięki swojej elastyczności i niezawodności dostaw, a także dbałości o potrzeby klienta i ogromnej wiedzy specjalistycznej, Limax zalicza się do czołowych dostawców świeżych pieczarek dla sieci handlowych i hurtowników z branży rolno-spożywczej głównie w Holandii, Niemczech i krajach skandynawskich. Ponadto Limax produkuje 400 - 500 ton tygodniowo najwyższej jakości podłoża pod uprawę pieczarek II i III fazy.

Limax to synonim najwyższej jakości, zarówno pod względem oferowanych produktów, jak i organizacji pracy.  Limax skupuje i sprzedaje łącznie około 400.000 kg pieczarek tygodniowo. Wszystkie świeże pieczarki dostarczane przez Limax uprawiane są zgodnie z wytycznymi GlobalGAP. Limax pracuje ponadto zgodnie z wymogami systemu HACCP i posiada certyfikaty IFS oraz BRC.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o naszej firmie prosimy o kontakt.

Limax Kompost Sp. z o.o.

ul. Polna 14, Żodyń

64-212 Siedlec

tel.: +48 68 346 11 00

fax: +48 68 346 11 01

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 
limax_foto_biglimax_foto_biglimax_foto_biglimax_foto_big